Ücretsiz Kuaför Randevu Sistemi

Jetrezervasyon işletmenize ücretsiz olarak kuaför randevu istemi sunmaktadır. Randevu sisteminde taahhüt ve ya sözleşme imzalamazsınız. Çalışma saatlerinizi ve hizmet ücretlerinizi siz belirlersiniz. Belirdiğiniz gün ve zamanlardan sitemiz üzerinden randevu alabilirsiniz. Ayrıca işletmenin radevu defteri olarak kullanabilirsiniz.

Artık randevularınız heryerden takip edebilir ve yönetebilirsiniz. Hem de hiçbir ücret ödemeden müşterilerinize internetten randevu alma kolaylığı sağlanır.

Türkiye de sitemizi ziyaret eden binlerce müşteriden randevu alabilmeniz için destek bölümünün altından işletmemi nasıl üye yaparım adımlarını izleyiniz.

Sistemimize ilk ayda onlarca işletme başvurdu! İşletmeler hiç bir ücret ödemeden sisteme dahil oldu.

Yine premium kullanan işletmelerimiz JET li olmanın keyfini sürmektedir.
JET li üyelerimiz her alandaki aramalarda ön plana çıkar ve beraber planladığımız kampanyalar ile daha fazla müşteriye sahip olurlar.

İşletmeniz için ücretsiz randevu sistemi hizmeti türk girişimciler tarafından tasarlanmıştır. İşletme ve Müşteriler doğrulanmış gerçek kişilerdir.

Randevu işlemlerini sitemiz değil işletmeler yönetir bu nedenle komisyon ya da hizmet ücreti talep edilmez işletme eğer isterse müşteri ile görüşüp randevu planlamasından müşteri onayı ile güncelleme yapabilir.

Zaten yapmakta olduğunuz işlemlere ücret ödemeye son!
Artık işletmenizi teknolojik döşüme dahil etmenin tam zamanı.

Randevu

Bir cevap yazın