İstanbul Kuaför Randevusu

İstanbul Kuaför randevusu almak isteyen müşterilerimiz artık kolayca bu işlemlerini yapabilecekler.

Ücretsiz Randevu Rezervasyon Sistemi
Korona virüs etkisi ile kimi iş yerleri randevu sistemlerine geçerken kimileri daha önce bu uygulamaya geçmiş durumdaydı.
Kuaför – Berber – Güzellik salonları – Tattoo / Dövme Salonları gibi iş yerleriin beraberinde pek çok firmanın de artık randevulu ve web üzerinden çalışmaya başladığını görüyoruz.
Bazı iş yerleri internetten randevu işlemleri için bütçesinden belli paralar ayırarak internet dünyasına çoktan giriş yaptı.
Daha önce internette olmak için ücret ödeyenlere iyi bir haberimiz var.
Artık işletmenizin internette olmasına ve profesyonel randevu / rezervasyon işlemlerine ücret ödemeyeceksiniz!
Jetrezervasyon size ücretsiz randevu ve rezervasyon olanağı sunuyor.

Akla ilk gelen soru neden ücretsiz?

Jetrezervasyon küçük iş yerleriin yoğunlukla kullanmış olduğu numaralı telefondan veya bilgisayardan randevu yönetimi ve web üzerinden randevu alınması gibi küçük işlemleri teknoloji ile tanışmak isteyen iş yerlerie süresiz olarak ücretsiz sunuyor.
Bu gibi hizmetlerin maliyeti çok az ve küçük iş yerleriin nerdeyse tüm ihtiyacı bu kadar.

Neler ücretli?

İşletmelerin ücretli üyelik satın alması durumunda yeni müşteriler için önplana çıkma , bölgenizde tanınırlık , raporlama , sms ile müşteri bilgilendirme ve teknik destek hizmetlerinden yararlanırsınız.
Sitemizi her gün ziyareteden yüzlerce müşteri arasından önplana çıkarsınız. Müşterilerin 1. Tercihi olabilirsiniz.

Neden randevu sistemine ihtiyaç var?

Günümüzde tüketiciler kurum ve iş yerlerie hızlı ve kolay bir biçimde erişmek istiyor.
Telefon veya Bilgisayarından iki, üç adımda işlemlerini yapmak isteyen insanlar için online randevu ve rezervasyon siteleri ilgi çekiyor.
İşletmeleriniz yalnızca mahallenizde oturan veya oradan geçmiş insanlarca değil bölgenizde hizmetlerinize ihtiyacı olan tüm müşteriler için erişilebilir olur.
Tatilde şehrinize gelmiş müşterilerin büyük çoğunluğu hizmetlerini web üzerinden aramaktadır. İnternetten buldukları iş yerlerii inceleyerek yalnızca güvenli buldukları siteler ve uygulamalardan randevu ve rezervasyon işlemi yapmaktadırlar.

İşletmelerinizin video fotoğraf ve tanıtım yazısı tüm iş yerleride tek bir şablon üstünde sitemize eklenir. İşletme bilgileri editör ve kurumsal müşteri yöneticileri tarafından incelenir ve onaylanır.
İşletmeniz onaylandıktan sonra Çalışma saatlerinizi rezervasyon için uygun saatlerinizi hizmetlerinizi ve hizmet fiyatlarınızı düzenleyebilirsiniz.
İşletmenizin kapalı olduğu günlerde tek bir işlemle rezervasyon alımını kapatabilirsiniz ancak daha önce çalışamayacağınız günlere alınmış rezervasyon için müşteri bilgilendirmesi işletme sorumluluğundadır.
Şimdiden İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya ve pek çok ilimizde işletme müracaatları aldık.
Sizlerde işletmenizi dahil etmek için üye olun ve işletme müracaat formunu doldurun.

Randevu

Bir cevap yazın