İstanbulda bulunan erkek kuaförlerden hızlıca randevu almak için kuaförünüzü seçin jet hızında rezervasyon yapın. Güvenilir ve kolay kullanımı ile son kullanıcı bir rezervasyon / randevu sistemidir.
Randevunuzu yapın . Erkek Kuaförünüz onaylasın. Gelen mail ile işleminiz tamamdır. Ayrıca rezervasyonlarım alanından da randevunuzun durumunu kontrol edebilirsiniz.

Mobil uygulmamızı gördünüz mü? Şimdilik sadece android için olan mobil uygulamamızda erkek kuföründen kolayca randevu alabilirsiniz. Randevunuz onaylanır ve mail ile bilgilendirilirsiniz.

Tüm işletme yetkililerine destek olmak adına geliştirmiş olduğumuz randevu – rezervasyon sistemi kullanımı kolay ve güvenli www.jetrezervasyon.com internet sitesi ve uygulama hizmetimizi tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilmeniz adına hizmetinize sunuyoruz. 

ADALAR , ARNAVUTKÖY , ATAŞEHİR , AVCILAR , BAĞCILAR , BAHÇELİEVLER , BAKIRKÖY , BAŞAKŞEHİR , BAYRAMPAŞA , BEŞİKTAŞ , BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ , BEYOĞLU , BÜYÜKÇEKMECE , ÇATALCA , ÇEKMEKÖY , ESENLER , ESENYURT , EYÜPSULTAN , FATİH , GAZİOSMANPAŞA , GÜNGÖREN , KADIKÖY , KAĞITHANE , KARTAL , KÜÇÜKÇEKMECE , MALTEPE , PENDİK , SANCAKTEPE , SARIYER , SİLİVRİ , SULTANBEYLİ , SULTANGAZİ , ŞİLE , ŞİŞLİ , TUZLA , ÜMRANİYE , ÜSKÜDAR , ZEYTİNBURNU

Bu hizmetimiz ile işletmenizi sisteme üye yaparak belirlediğiniz randevu saatlerini seçerek, günlük müşteri kapasitenizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Tek bir sistem üzerinden randevu işlemlerini kolaylıkla yürütebilirsiniz. Hem bu süreçte randevu işlemleri için daha az vakit harcamış olup hem de Bakanlıkça belirlenen şartları sağlayan sistematik bir hizmetle işinizi yürütebilirsiniz. Bildiğimiz üzere tüm dünya nüfusu yaklaşık 6 aydır COVID-19 virüsünün tehditi altında yaşamını sürdürmektedir. Bu süreç insanlığa sağlığın ve hijyenin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Evlerimizde; belki de sevdiklerimizden uzak, yakınlarımıza mesafeli olduğumuz bir düzen içinde yaşamımızı sürdürmeye başladık.Bu süreçte hayatı normale döndürme ve insanların bu sürece alışarak yaşamalarını sağlamak adına devletimizce belli başlı önlemler belirlenmiştir ve uygulanmaya başlanmıştır.