Berber/Güzellik Salonu/Kuaförlerin Açılması / Randevu İşlemleri

Bildiğimiz üzere tüm dünya nüfusu yaklaşık 6 aydır COVID-19 virüsünün tehditi altında yaşamını sürdürmektedir. Bu süreç insanlığa sağlığın ve hijyenin ne kadar önemli olduğunu göstermiştir. Evlerimizde; belki de sevdiklerimizden uzak, yakınlarımıza mesafeli olduğumuz bir düzen içinde yaşamımızı sürdürmeye başladık.

Bu süreçte hayatı normale döndürme ve insanların bu sürece alışarak yaşamalarını sağlamak adına devletimizce belli başlı önlemler belirlenmiştir ve uygulanmaya başlanmıştır. 

Bildiğiniz üzere berber, güzellik salonu ve kuaförlerin, 11 Mayıs 2020 tarihinde açılabilmesi için, İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine “Berber/Güzellik Salonu/Kuaförlerin Açılması” konulu genelge gönderilmiştir. Genelgeye göre;

  • İşletmelerin 09:00 – 21:00 saatler iarasında hizmet verebileceği
  • Randevu sistemi ile hizmet verileceği
  • Yanyana iki koltukta müşteri kabul edilmeyeceği, bir dolu bir boş koltuk şeklinde hizmet verileceği
  • Randevularda kayma ya da hizmette gecikme olması durumunda işyeri içinde en fazla bir müşteri bekletilmesine müsaade edileceği
  • Belirlenen kriterler dışında müşteri kabul edilmeyeceği, hava şartlarına göre randevusuz gelen müşterilerin sosyal mesafe kurallarına uygun ve maskeli bir şekilde işyeri dışında bekleyebileceği
  • İş yerinin hizmet alan ve bekleyen müşteri kapasitesini gösterir şekilde kabul edebilecekleri maksimum müşteri sayısını iş yerinin giriş kısmına, herkes tarafından görünebilecek şekilde asması kriteleri getirlmiştir.

Bu süreçte tüm işletme yetkililerine destek olmak adına geliştirmiş olduğumuz randevu sistemi kullanımı kolay ve güvenli www.jetrezervasyon.com internet sitesi ve uygulama hizmetimizi tamamen ücretsiz bir şekilde faydalanabilmeniz adına hizmetinize sunuyoruz. 

Bu hizmetimiz ile işletmenizi sisteme üye yaparak belirlediğiniz randevu saatlerini seçerek, günlük müşteri kapasitenizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Tek bir sistem üzerinden randevu işlemlerini kolaylıkla yürütebilirsiniz. Hem bu süreçte randevu işlemleri için daha az vakit harcamış olup hem de Bakanlıkça belirlenen şartları sağlayan sistematik bir hizmetle işinizi yürütebilirsiniz. 

Sizden ricamız bu hizmetten daha fazla üyenizin haberdar olabilmesi adına bu maili onlara iletmenizdir.

Daha fazla bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

jetrezervasyon@gmail.com

@jetrezervasyoncom

www.jetrezervasyon.com

Randevu