Ankara Berber Randevusu

Ankara berber Randevusu
Ankara berber randevusu almak isteyen müşterilerimiz artık kolayca bu işlemlerini yapabilecekler.

Ankara Ücretsiz Randevu Rezervasyon Sistemi
Korona virüs etkisi ile kimi işletmeler randevu sistemlerine geçerken kimileri daha önce bu uygulamaya geçmiş durumdaydı.
Kuaför – Berber – Güzellik salonları – Tattoo / Dövme Salonları gibi işletmelerin yanı sıra bir çok işletmenin de artık randevulu ve internet üzerinden çalışmaya başladığını görüyoruz.
Bazı işletmeler internetten randevu işlemleri için bütçesinden belli paralar ayırarak internet dünyasına çoktan giriş yaptı.
Daha önce internette olmak için ücret ödeyenlere iyi bir haberimiz var.
Artık işletmenizin internette olmasına ve profesyonel randevu / rezervasyon işlemlerine ücret ödemeyeceksiniz!
Jetrezervasyon size ücretsiz randevu ve rezervasyon imkanı sunuyor.

Akla ilk gelen soru neden ücretsiz?

Jetrezervasyon küçük işletmelerin yoğunlukla kullandığı telefondan ya da bilgisayardan randevu yönetimi ve internet üzerinden randevu alınması gibi küçük işlemleri teknoloji ile tanışmak isteyen işletmelere süresiz olarak ücretsiz sunuyor.
Bu gibi hizmetlerin maliyeti çok az ve küçük işletmelerin hemen hemen tüm ihtiyacı bu kadar.

Neler ücretli?

İşletmelerin ücretli üyelik satın alması durumunda yeni müşteriler için önplana çıkma , bölgenizde tanınırlık , raporlama , sms ile müşteri bilgilendirme ve teknik destek hizmetlerinden yararlanırsınız.
Sitemizi hergün ziyareteden yüzlerce müşteri arasından önplana çıkarsınız. Müşterilerin 1. Tercihi olabilirsiniz.

Neden randevu sistemine ihtiyaç var?

İşletmelerinizin video fotoğraf ve tanıtım yazısı tüm işletmelerde tek bir şablon üzerinde sitemize eklenir. İşletme bilgileri editör ve kurumsal müşteri yöneticileri tarafından incelenir ve onaylanır.
İşletmeniz onaylandıktan sonra Çalışma saatlerinizi rezervasyon için uygun saatlerinizi hizmetlerinizi ve hizmet fiyatlarınızı düzenleyebilirsiniz.
İşletmenizin kapalı olduğu günlerde tek bir işlemle rezervasyon alımını kapatabilirsiniz ancak daha önce çalışamayacağınız günlere alınmış rezervasyon için müşteri bilgilendirmesi işletme sorumluluğundadır.
Şimdiden İstanbul Ankara İzmir Bursa Antalya ve bir çok ilimizde işletme başvuruları aldık.
Sizlerde işletmenizi dahil etmek için üye olun ve işletme başvuru formunu doldurun.

Günümüzde tüketiciler kurum ve işletmelere hızlı ve kolay bir şekilde erişmek istiyor.
Telefon ya da Bilgisayarından iki, üç adımda işlemlerini yapmak isteyen insanlar için online randevu ve rezervasyon siteleri ilgi çekiyor.
İşletmeleriniz sadece mahallenizde oturan ya da oradan geçmiş insanlar tarafından değil bölgenizde hizmetlerinize ihtiyacı olan tüm müşteriler için erişilebilir olur.
Tatilde şehrinize gelmiş müşterilerin büyük çoğunluğu hizmetlerini internet üzerinden aramaktadır. İnternetten buldukları işletmeleri inceleyerek sadece güvenli buldukları siteler ve uygulamalardan randevu ve rezervasyon işlemi yapmaktadırlar

Randevu

Bir cevap yazın